Yuki reference

REFERENCE

Yuki 125i XTR II

Motorkaři.cz 2x Yuki 125i XTR: Když vodník sesadí vzducháč

Je to dva roky, co se na trhu objevila cestovní malorážka Yuki 125i XTR, a na naši redakci neudělala vůbec špatný dojem. Tento příběh pokračuje a s rokem 2021 se představuje nová verze pod názvem 125i XTR II. Jde víceméně o stejnou stopětadvacítku, ovšem s novým, kapalinou chlazeným motorem se šestistupňovou převodovkou, splňujícím normu Euro 5. Jak velký krok vpřed to je, jsme vyzkoušeli po boku starší ségry vybavené pětikvaltovým vzducháčem.

Více informací
Malaguti Dune 125 vs. Yuki 125i XTR

Motorkáři.cz Malaguti Dune 125 vs. Yuki 125i XTR: Ohrožený druh

Říkal jsem to už loni při samostatném testu tehdy nové Yuki – pokud je vám 16 let a máte řidičák A1, můžete si koupit spoustu skútrů, naháčů, supersportů nebo lehkých endurek, ale s motorkami na dobrodružné cestování máte prostě smůlu. Máte-li doma na zdi plakáty GS nebo Africa Twin a chcete odstartovat svoji jednostopou kariéru na osminkové verzi těchto strojů, moc na výběr nemáte. Je velice pravděpodobné, že skončíte u rozhodování, jestli levnější a vybavenější Yuki, nebo dražší a silnější Malaguti. Kterou vám doporučíme?

Více informací
Yuki 125i Vox: Jako Ducati Scrambler

Motorkáři.cz Yuki 125i Vox: Jako Ducati Scrambler

Když se na tuhle motorku podíváte, je to první věc, která vás napadne. Scrambler od Ducati. Ale počkejte, vždyť je to nějaké moc malé. Aha, a co ten motor, to není dvouválcová osmistovka Desmodue! Tohle totiž není Ducati, nýbrž čínská stopětadvacítka, která s Ducati nemá pranic společného. Splní očekávání daná svým vzhledem?

Více informací
Prima TV - Autosalon 45. epizoda

Prima TV - Autosalon č. 45

Recenze cestovního endura pro řidiče od 16 let Yuki 125i XTR. Čekali jsme, že Sršeň jednou vyzkouší padáky. Ale že to bude na motorce s výkonem 11 koní...

Více informací
Yuki 125i XTR: Dobrodruh pro teenagery

Motorkáři.cz Yuki 125i XTR: Dobrodruh pro teenagery

Stroje kategorie adventure vládnou motocyklovému trhu a kdo chce něco znamenat, nemá jeden model, nýbrž celé portfolio od „á-dvojek“ minimálně do 1200 kubíků. Překvapivě naprosto opačná situace je ve stopětadvacítkách pro 16leté. Naháčů, supersportů nebo lehkých endur přehršel, ale dobrodružně laděnou motorku se slušnou výbavou tam prostě moc nenajdete. Tedy až na tuhle Yuki.

Více informací
Yuki 250i Manxcafe: kavárenský povaleč z východu

Motorkáři.cz Yuki 250i Manxcafe: kavárenský povaleč z východu

Tenhle test bude o předsudcích, se kterými se setkáváme dnes a denně. V motorkářské komunitě je například stále ve velké míře vžitý předsudek, že co je čínské, je automaticky špatné. Takže odhoďte předsudky a pojďte zjistit, jak je to s novým dvěstěpadesátkovým café racerem Yuki.

Více informací
MOTODENIK Yuki 250i Manxcafe, kombinace za dobrou cenu

MOTODENIK Yuki 250i Manxcafe, kombinace za dobrou cenu

Čínský průmysl je známý svojí produkcí milionů malých skútrů a stopětadvacítek, které během posledních let vzbudily velkou vlnu zájmu. V poslední době se navíc a podstatně zlepšila kvalita výroby i konstrukce.

Více informací
Motorkáři.cz Test skútru: Yuki 125i Matrix

Motorkáři.cz Test skútru: Yuki 125i Matrix

Nároky na kvalitu zpracování a použité technologie u produktů značky Yuki obecně odpovídají zemi původu a cenové kategorii. Čekat zázraky od skútru, za který na prodejně chtějí jenom o málo víc než průměrný plat, by koneckonců bylo hodně naivní. Na druhou stranu však není důvod nad levným čínským přibližovadlem rovnou lámat hůl.

Více informací
Motorkaři.cz Yuki 125i SR - oblíbené supermoto v novém

Motorkaři.cz Yuki 125i SR - oblíbené supermoto v novém

Stopětadvacítkový supermotard nebo enduro značky Yuki je mezi začínajícími motorkáři už takovým malým evergreenem. Mezi hlavní lákadla patřila a patří nízká cena, solidní jízdní vlastnosti, líbivý design, styl kategorie a nakonec také trvanlivost. Oblíbený motard loni v létě dostal další generaci s názvem 125i SR. Dokáže navázat na úspěchy svých předchůdců?

Více informací
Motorkari.cz Yuki 125i SG: Něco za něco

Motorkari.cz Yuki 125i SG: Něco za něco

Nedávno jsme si proklepli supermotardovou dvácu Yuki 125i SR a nyní si vezmeme do parády její terénní sestřičku na drátěných kolech. Ať se to někomu líbí nebo ne, u této dváci je potřeba brát v potaz pořizovací cenu a podle toho se na její dovednosti dívat. Yuki 125i SG se totiž prodává za necelých šedesát tisíc a vy za ně dostanete univerzální malorážku, která funguje hlavně na silnicích, ale popere se i s lehčím terénem.

Více informací
Motorkaři.cz Yuki Kymco Like II 125i vs Yuki Falcon 125i

Motorkaři.cz Yuki Falcon 125i vs Kymco Like II

Nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější v celém segmentu skútrů jsou stroje s objemem motoru do 125 ccm. Asi největší výhodou těchto „mrňousů“ je možnost řízení s řidičským oprávněním skupiny B. Nabídka na trhu je dost široká a někdy není úplně snadné zorientovat se a vybrat ten správný.

Více informací
Skutrmania.cz Yuki 125 City - sporťák pro město

Skutrmania.cz Yuki 125 City - sporťák pro město

Značku Yuki není třeba nijak zvlášť představovat, za deset let působení na našem trhu si vybudovala slušné jméno a hlavně stabilní zázemí a hustou dealerskou síť. A po redakčním testu modelu City můžeme potvrdit, že stejným způsobem vyzrála i kvalita strojů této značky s hlavním podílem výroby v Číně.

Více informací
Skutrmania.cz Yuki Bug - Retro pro každého

Skutrmania.cz Yuki Bug - Retro pro každého

Retro pořád letí a vědí to i v Yuki, kde pro letošní sezonu připravili novinku "bug". Jde o slušivý retro skútr za rozumné peníze, jak ale jezdí?

Více informací
Motorkaři.cz Yuki 125 RS

Motorkaři.cz Yuki 125 RS

V dnešním testu nebudeme prohánět žádnou hustokrutou závodní hyperstřelu, ani neosedláme žádný vystajlovaný křižník v hodnotě dvou ročních platů. Podíváme se totiž na stroj ze škatule začátečnických stopětadvacítek. Tyhle motorky mívají obvykle nevděčnou roli – být laciné, dostatečně kvalitní, bezpečné a schopné zasvětit nováčky do tajů jednostopého světa. Způsob, jakým tyto role naplňuje malý naháč za čtyřicet tisíc, byl až překvapivě sebevědomý.

Více informací
MOTODENIK Yuki 125 Manxman v testu

MOTODENIK Yuki 125 Manxman v testu

Sháníte stopětadvácu pro začátečníky či na nenáročné ježdění tak za třicet tisíc a chcete něco stylovýho, lehoučkýho a levnýho na provoz? Až doteď to znamenalo procházení inzerátů s ojetinami. Před rokem se ale na trhu objevila docela lákavá nabídka v podobě stylového naháče Yuki 125 Manxman. Jak jezdí a co za svoji cenu nabídne?

Více informací
MOTOR BIKE Yuki 125i City

MOTOR BIKE Yuki 125i City

Květen se nám zase ukazuje z tý mokřejší strany. Obloha zatažená kam až oko dohlídne, z ní padá zahradnickej déšť. Padá přímo na mě a Ciťáka. Výpadovka je plná rodinnejch kombíků a SUVéček, od jejichž kol lítá s jistou zlomyslností sprcha vody a sajrajtu. Řidiči z pohodlí vyhřejvanejch sedaček sledují nechápavým okem toho troubu na skútru. Chudák, říkají si…

Více informací
MOTOR BIKE Yuki SM 250

MOTOR BIKE Yuki SM 250

U každého zboží se setkáváme s možností pořízení v různých cenových hladinách. Můžu si dojít na oběd k držiteli Michelinské hvězdy a předem očekávám extázi chuťových buněk, výměnou za nemalý komínek pětikorun, nebo se zaplácnu gulášem z hospody Na zastávce, který je podle zkušeností především teplý, oranžový a slaný, ovšem pořídíte ho již od dvaceti vrácených lahví…

Proč by to v motorkové branži mělo fungovat jinak?

Více informací
MOTO house.cz Yuki TR 200

MOTO house.cz Yuki TR 200

Firma Yuki se v poslední době vytáhla. Kvalita jejich výrobků už tolik nezaostává za japonskou konkurencí a enduro TR 200 to jasně dokazuje. Svezli jsme se, zaskákali a nechyběl ani lehkej crash…

Více informací
TN NOVA.CZ TEST YUKI 250 CSR EVO

TN NOVA.CZ TEST YUKI 250 CSR EVO: jezdí jako po kolejích

Příjemný výkon, dobře ovladatelné šasi, moderní design, vodní chlazení, vstřikování paliva… co ještě na téhle motorce schází?

Více informací
iDnes.cz Skútr do města za 27 tisíc

iDnes.cz Skútr do města za 27 tisíc

Yuki Rex je malý a levný skútr o obsahu 50 kubických cm z Číny. Když jsem se na něj poprvé posadila, na počítadle ujetých kilometrů svítila jednička, takže nový stroj. Moje první cesta proto vedla k benzince, kde jsem za 119 korun natankovala plnou nádrž a vydala se do města.

Více informací
Motorkaři.cz Yuki 125 Vista

Motorkaři.cz Yuki 125 Vista

Kategorie strojů chopper&cruiser je opravdu různorodá a více než kde jinde se zde vlastním nápadům, či kreacím meze nekladou. Každý příznivec motocyklů s tímto označením si představí pod škatulkou chopper&cruiser něco jiného a vlastní měřítka, či osobitý náhled na věc zde hraje velice důležitou roli.

Více informací
Motorkaři.cz Yuki Enduro Lifan GY3 125

Motorkaři.cz Yuki Enduro Lifan GY3 125

Dnes už je pro každého dobře známá věc, že je zejména v posledních letech v České republice stále více firem nabízejících asijské motocykly různých značek, které nepocházejí z Japonska. Já jsem měl tentokrát možnost odzkoušet enduro GY3 od výrobce Yuki.

Více informací