O nás

Společnost Pyramida Průhonice s.r.o byla založena v roce 1996. Její hlavní aktivitou je prodej a servis automobilů různých značek. Pyramida Průhonice s.r.o. se nachází v blízkosti komerční zóny Průhonice. Dominantní 15 metrů vysoká prosklená pyramida vévodí širokému okolí komerční zóny a je velmi dobře vidět při jízdě automobilem po dálnici D1 (exit č. 6) směrem z Prahy na Brno.

Od roku 2002 se stala Pyramida Průhonice s.r.o. výhradním dovozcem motocyklů značky YUKI (ochranná známka). V široké nabídce motocyklů, skútrů za přijatelné ceny, si vybere jedno nebo dvoustopý stroj každý zákazník.

V Průhonicích najdete vedle sídla importéra i značkovou prodejnu YUKI se servisním zázemím. V prodejně je v nabídce kompletní sortiment YUKI, široká škála náhradních dílů na motocykly a veškeré doplňky pro motorkáře. Samozřejmostí je nabídka zboží na úvěr a sjednání zákonného pojištění. Motocykly YUKI najdou každoročně mnoho spokojených zákazníků o které se také stará kompletní prodejní a servisní síť v české republice. Více než padesát obchodních partnerů zajišťuje veškeré záruční i pozáruční prohlídky motocyklů YUKI.

Přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů bez nehod, ať již v některém z našich vozidel nebo v sedle motocyklu Yuki.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Váš Yuki tým

 


Místo zpětného odběru pneumatik

 

 

 

 

Zpětný odběr pneumatik

Zákon č. 185/2001 Sb. o odpadech v § 38 a násl. ve spojení s vyhláškou č. 237/2002 Sb. a č. 248/2015 Sb. ukládá povinným osobám (osoby, které vybrané výrobky včetně pneumatik uvádí v České republice na trh) zajistit zpětný odběr výrobků nabídnutých ke zpětnému odběru.

Použité pneumatiky můžete jako koneční uživatelé bezplatně odevzdat bez ohledu na výrobní značku v rámci našeho individuálního systému v místech zpětného odběru u našich autorizovaných partnerů (Seznam míst zpětného odběru pneumatik) Na internetových stránkách Ministerstva životního prostředí (http://iris.mzp.cz/Aplikace/azop.nsf/index.xsp) je naše společnost zapsána v Seznamu povinných osob.