O nás

Společnost Pyramida Průhonice s.r.o byla založena v roce 1996. Její hlavní aktivitou je prodej a servis automobilů různých značek. Pyramida Průhonice s.r.o. se nachází v blízkosti komerční zóny Průhonice. Dominantní 15 metrů vysoká prosklená pyramida vévodí širokému okolí komerční zóny a je velmi dobře vidět při jízdě automobilem po dálnici D1 (exit č. 6) směrem z Prahy na Brno.

Od roku 2002 se stala Pyramida Průhonice s.r.o. výhradním dovozcem motocyklů značky YUKI (ochranná známka). V široké nabídce motocyklů, skútrů za přijatelné ceny, si vybere jedno nebo dvoustopý stroj každý zákazník. Součástí firmy je i logistické zázemí v obci Strančice, kde se nachází veškeré sklady motocyklů a náhradních dílů.

V Průhonicích najdete vedle sídla importéra i značkovou prodejnu YUKI se servisním zázemím. V prodejně je v nabídce kompletní sortiment YUKI, široká škála náhradních dílů na motocykly a samozřejmě veškeré doplňky pro motorkáře. Samozřejmostí je nabídka zboží na úvěr a sjednání zákonného pojištění. Motocykly YUKI najdou každoročně mnoho spokojených zákazníků o které se také stará kompletní prodejní a servisní síť v české i slovenské republice. Více než padesát obchodních partnerů zajišťuje veškeré záruční i pozáruční prohlídky motocyklů YUKI.

Těšíme se na Vaši návštěvu


ZPĚTNÉ ODBĚRY OPOTŘEBENÝCH PNEUMATIK

Pyramida Průhonice s.r.o., dovozce motocyklů YUKI zajišťuje prostřednictvím autorizované sítě servisních partnerů pro majitele motocyklů YUKI zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.
Místo zpětného odběru je označeno symbolem, který můžete vidět pod tímto odstavcem.

Odběr pneumatik