Yuki 125i XTR

Motorka připravená pro opravdové dobrodružství. Lehká, plně vybavená a stvořena pro cestování.

Dostupnost modelu od 15.3.2019

64.990 Kč

Motorka postavená pro opravdové cestování. Lehká, vybavená a stvořena pro dlouhé vyjížďky. Cestování není o věku a ani o objemu motoru. Yuki 125i XTR je plnohodnotně vybavený stroj: pohodlné sedlo, USB zásuvka pro navigaci, kufry, padáky, vyšší plexi a Top Case. Jednou z hlavních výhod motocyklu je i jeho nenáročný provoz a údržba. Vzduchem chlazený jednoválcový motor o výkonu 11 koní zaručuje vysokou míru spolehlivosti na každé cestě.

CESTOVNÍ KUFRY – motocykl je vybaven trojicí velkých cestovních kufrů. Zavazadla pojmou spacák, stan, karimatku a vše, co potřebujete na svou cestu.

Top Case - 35 L

Boční kufr levý - 20 L

Boční kufr pravý - 12 L


Výhody cestovních kufrů jsou patrné na první pohled
-    Elegantní kompaktní vzhled
-    Malá celková šířka motocyklu
-    Lehká a zároveň robustní zavazadla
-    Rychlá instalace
-    Zamykání kufrů zabraňuje nežádoucímu otevření

TLUMIČ VÝFUKU S DVOJICÍ KONCOVEK
XTR je vybaveno menším a lehčím tlumičem výfuku s chráničem proti popálení. Výfuky jsou detailně navrhovány od svodů až po koncovku. V provedení s nosičem zavazadel je výfuk plně chráněn i při enduro výletech mimo zpevněné cesty.

 

Cestovní endura jsou v současnosti nejoblíbenější motocyklovou kategorií díky své univerzálnosti. Novinka Yuki má vše, co má mít opravdové cestovní enduro. Doporučujeme všem, kteří uvažují o lehkém, vybaveném a nenáročném cestovním enduru.

 

Provozní hmotnost je včetně cestovního vybavení (kufry, padáky, apod.)

 

Dostupné v těchto barevných provedeních:

38
40
43