YUKI 125 TR

Motorku mají prodejci ve Zdibech u Prahy (modrá barva) a v Kunovicích na Moravě (bílá barva). V případě zájmu volejte na 267 184 788.

45.990 Kč

Motorka, která nadchne všechny příznivce terénních strojů se skvělým designem, pohonnou jednotkou o dostatečném výkonu a hlavně výborným odpružením, které zajišťuje  vzadu centrální pružící jednotka a ve předu up side down. Samozřejmostí je elektrický startér a také deformovatelné plasty se zvýšenou odolností. Tento motocykl je k dispozici v provedení 125 ccm. YUKI 125 TR je k dispozici v bílém a modrém provedení.
Další informace najdete pod nadpisem technická data  a nebo typový list, který obsahuje fotky detailů a další podrobnosti. Motocykly prodáváme v každé prodejně YUKI i na úvěr. Pokud Vás zajímají například pokyny pro bezpečnou jízdu nebo obsluha a ovládání motocyklu, otevřete si prosím nadpis servisní manuál. Pod nadpisem prodejci, najdete nejbližší prodejnu od místa Vašeho bydliště. Každý prodejce je zároveň servisní místo. Záruka na motocykly YUKI je dvouletá, můžete jí uplatnit kdekoli v prodejně-servisní síti YUKI v České republice i na Slovensku. 

Dostupné v těchto barevných provedeních:

53
40