YUKI 125 Prisma

Skútr je skladem v Moto Center na Praha 9 - Vinoř, pan Stanislav Klement
V případě zájmu volejte na tel: 731 495 222

34.990 Kč

Yuki Prisma, univerzální skútr na velkých kolech, který by měl nabídnout pohodlí i dobrou ovladatelnost ve městě a okolí. Zpracování skútru je na slušné úrovni a design zaujme na první pohled. 
Lépe, než na rychlých silnicích se ale budete cítit na okreskách a ve městě, kde můžou naplno vyniknout výhody velkých 16" kol. Ta velmi dobře pohlcují nerovnosti vozovky a zaručují ovladatelnost na každém povrchu.  Na skútr se bez problémů naskládají i jezdci vyšších postav a problém nebude mít ani spolujezdec. O ochranu před větrem a nepřízní počasí se stará plexisklo a mohutná přední kapotáž.

Další informace najdete pod nadpisem technická data.  Skútry a motocykly prodáváme v každé prodejně YUKI i na úvěr. Pokud Vás zajímají například pokyny pro bezpečnou jízdu nebo obsluha a ovládání motocyklu, přečtěte  si prosím  uživatelskou příručku. Při objednávání motocyklů Vám pomůže seznam prodejců a servisů. Najdete tam   nejbližší prodejnu od místa Vašeho bydliště. Každý prodejce je zároveň servisní středisko. Záruka na motocykly YUKI je dvouletá, můžete jí uplatnit kdekoli v prodejně-servisní síti YUKI v České republice.

Dostupné v těchto barevných provedeních:

54
56
39