YUKI 125 Manxman

Motorku mají v prodeji dealeři ve Svitavách, Znojmě, Sedlčanech, Třinci a Novém Boru. V případě zájmu volejte na telefon 267 184 788

36.990 Kč

„Jaký vlastně je Manxman?" Klade si otázku každý, kdo se o Manxmana zajímá! Je hbitý, hubený, skromný a nápaditý. Díky své nízké provozní hmotnosti 115 kg je určený pro začínající jezdce s menší postavou, kteří chtějí dosáhnout na zem. Pro své menší rozměry se dobře hodí do městského provozu. Nejen pořizovací cena ale i nízká spotřeba do 3 litrů na 100 kilometrů, znamená velkou úsporu peněz. Ten kdo obdivuje u motorek retro styl, má vyhráno.
Další informace najdete pod nadpisem technická data a nebo typový listkterý obsahuje fotky detailů a další podrobnosti. Skútry a motocykly prodáváme v každé prodejně YUKI i na úvěr. Orientační měsíční splátky si můžete spočítat pod nadpisem financování. Pokud Vás zajímají například pokyny pro bezpečnou jízdu nebo obsluha a ovládání motocyklu, otevřete si prosím nadpis servisní manuál. Pod nadpisem prodejci, najdete nejbližší prodejnu od místa Vašeho bydliště. Každý prodejce je zároveň servisní středisko. Záruka na motocykly YUKI je dvouletá, můžete jí uplatnit kdekoli v prodejně-servisní síti YUKI v České republice i na Slovensku.

Dostupné v těchto barevných provedeních:

43